Reklama

Ostatnie wpisy

Zaginął przy drodze krajowej nr 25. Trwają poszukiwania mężczyzny

Funkcjonariusze policji prowadzą poszukiwania mieszkańca Nowego Dworu k. Koronowa. Prosimy o pomoc czytelników naszego portalu.

Poszukiwanym jest Maciej Kaźmierczak. Mężczyzna we wtorek wieczorem, około godziny 21:00 wyszedł z Buszkowa (przebywał tam u swoich znajomych) w kierunku swojego miejsca zamieszkania. Miał on iść drogą krajową 25.

W chwili zaginięcia był ubrany w niebieską bluzę, bezrękawnik, jeansy i czapkę z daszkiem. Maciej Kaźmierczak nie wrócił do domu, ani nie nawiązał żadnego kontaktu z najbliższymi. O jego zaginięciu zostali zawiadomieni funkcjonariusze.

Osoby, które widziały poszukiwanego lub wiedzą, gdzie może przebywać prosimy o kontakt z najbliższym komisariatem policji (numery alarmowe 997/112) lub Gminnym Centrum Zarządzania Kryzysowego w Koronowie (tel. 52 382 22 26).

źródło: kanal10.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony