Reklama

Ostatnie wpisy

ZAGINĄŁ 34-letni mieszkaniec Zabartowa

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim poszukują 34-letniego Pawła Nity, który opuścił miejsce swojego zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązując kontaktu z członkami rodziny. Policjanci proszą o kontakt wszystkich, którzy widzieli mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu.

W czwartek (23.02.2023) sępoleńscy policjanci przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 34-letniego Pawła Nity. Z informacji przekazanych przez rodzinę wynika, że mężczyzna około godziny 12:00 wyszedł z domu, wsiadł do pojazdu marki Opel Astra i odjechał w nieznanym kierunku. Zaginiony do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz  nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Paweł Nita  lat 34 zam. Zabartowo gm. Więcbork.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 30 lat, sylwetka krepa, wzrost – 180 cm, włosy krótkie czarne, bez zarostu, uzębienie pełne, oczy czarne, brak charakterystycznych cech wyglądu oraz znaków szczególnych.

W dniu zaginięcia 34-latek ubrany był w kurtkę z kapturem koloru czarnego, spodnie jeans koloru czarnego, buty typu t.z.w. „traper” koloru brązowego.

Osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 34-latka, proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel. 47 7522 200 bądź osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim przy ul. Kościuszki 8 lub nr alarmowy 112.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony