Ostatnie wpisy

Z ostatniej chwili! Zderzenie ciężarówek i osobówki na krajowej 10 w powiecie nakielskim ! (ustalenia policji)


Dzisiaj, 28 października 2021 doszło do zderzenia trzech pojazdów na DK 10 w Trzeciewnicy przed przejściem dla pieszych.

Udział w zdarzeniu brały dwa samochody ciężarowe i jedna osobówka. Przejazd drogą krajową nr 10 pomiędzy Trzeciewnicą a Nakłem jest zablokowany. Wprowadzony został objazd. Jak poinformował nas st. kpt. Bartosz Walkowiak – poszkodowana została dwójka dzieci w wieku 19-miesięcy. Do działań zadysponowano 3 zastępy JRG Nakło, 2 Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz policja, która ustalała okoliczności i przyczyny wypadku.

Ustalenia policji:
Zgłoszenie dyżurny nakielskiej komendy odebrał około godziny 11.30. Jak wstępnie ustalili skierowani na miejsce policjanci, – kierujący samochodem ciężarowym marki Mercedes służacym do przewozu drewna z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn najechał na tył pojazdu osobowego również marki Mercedes, a siła uderzenia spowodowała, że auto uderzyło w poprzedającą go naczepę od ciężarowego volvo – poinformowała podkom. Justyna Andrzejewska z KPP w Nakle nad Notecią.

Kierowcy aut ciężarowych nie doznali obrażeń ciała, natomiast wszystkie osoby, które podróżowały pojazdem osobowym zostały przetransportowane do szpitali na badania. Osoby poszkodowane to dwoje dorosłych i dwoje dzieci.

W miejscu wypadku trwają utrudnienia, a ruch odbywa się w sposób wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać do trzech godzin.

źródło: powiat24.pl

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: