Ostatnie wpisy

Wzorowa reakcja obywatela przyczyniła się do wyeliminowania z ruchu drogowego kolejnego nietrzeźwego kierowcę


Sępoleńscy policjanci zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierującego, o którym powiadomił służby wzorowy obywatel. 38-latek na skutek swojego nieodpowiedzialnego zachowania stracił prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu teraz do 2 lat więzienia.

W niedzielę (26.07.20) około godziny 12:30 dyżurny sępoleńskiej Policji otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym volkswagenem passatem poruszającym się po miejscowości Zabartowo (gm. Więcbork). Na miejsce natychmiast został wysłany patrol drogówki. Funkcjonariusze, krótko po dotarciu na miejsce, zauważyli opisywany wcześniej pojazd. Nie czekając ani chwili, zatrzymali jego kierowcę do kontroli drogowej. Za kierownicą auta siedział 38-letni mieszkaniec powiatu. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierowcy, co do którego było najwięcej wątpliwości. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że mężczyzna jest pijany. Alkomat wykazał w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali 38-latkowi  prawo jazdy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu nawet do 2 lat więzienia.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: