Ostatnie wpisy

Wypadki i kolizje na krajowej 25


W czwartek 20 stycznia br, krótko po godzinie 15 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr. 25 w miejscowości Dziedno. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sośnie. Jak się okazało do zdarzenia doszło na trasie Mąkowarsko – Lucim (powiat bydgoski). Samochód osobowy marki VW oraz samochód dostawczy marki Iveco wpadły do przydrożnego rowu. Na szczęście w zdarzeniu nikomu nic się nie stało.

SiS:

  • OSP Sośno (GBA StarMan)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes)
  • Pogotowie Ratunkowe 

Do kolejnego zdarzenia doszło kilka kilometrów dalej na drodze krajowej w miejscowości Buszkowo (powiat bydgoski). Doszło tam do wypadku samochodu osobowego z ciężarowym. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba.

 

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: