Reklama

Ostatnie wpisy

Wypadek z udziałem rowerzysty

70-letnia rowerzystka została ranna w wypadku drogowym do którego doszło w Sępólnie Krajeńskim. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Policja ustala przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w czwartek( 13.09.18) około godziny w 9:00  na ul. Sienkiewicza w Sępólnie Krajeńskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca fordem fiestą jadąc w kierunku Sępólna Krajeńskiego na prostym odcinku drogi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na jezdni i uderzyła w prawidłowo jadącą w tym samym kierunku 70-letnią rowerzystkę. W wyniku tego zdarzenia kierująca jednośladem z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Mundurowi będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 

źródło: (KPP Sępólno Krajeńskie)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony