Ostatnie wpisy

Wypadek z udziałem ambulansu pod Nakłem nad Notecią (zdjęcia)


W czwartkowe popołudnie doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych i karetki pogotowia ratunkowego w Występie.

Informacja o tym zdarzeniu wpłynęła na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nakle 5 sierpnia przed godziną 15.00. Natychmiast skierowano kilka zastępów straży pożarnej, policję oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Przybyłe zastępy straży zajmują się przede wszystkim zabezpieczeniem miejsca zdarzenia.

Służby wyznaczyły objazdy. Osoby jadące z Nakła są kierowane przy rondzie w stronę drogi krajowej nr 10. Natomiast kierowców jadących z Bydgoszczy w Gorzeniu kieruje się na drogę krajową nr 10. 

 

Ustalenia policji:

Zgłoszenie do Komendy Powiatowej Policji w Nakle wpłynęło o godz. 14.50. Ze wstępnych ustaleń przybyłych na miejsce policjantów wynika, że – kierujący 60-letni mężczyzna, a tym samym mieszkaniec nakielskiej gminy poruszając się pojazdem osobowym marki Toyota Corolla, jadąc w kierunku Nakła z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, po którym poruszał się samochód marki Fiat Croma. Kierujący fiatem, by uniknąć zderzenia zjechał na pobocze, gdzie po najechaniu na krawężnik stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w karetkę transportową – poinformowała mł. asp. Zofia Wrzeszcz z KPP w Nakle.

Sprawca zdarzenia – kierujący toyotą był trzeźwy. Niestety wskutek wypadku 6 osób zostało poszkodowanych i przetransportowanych do szpitali w Bydgoszczy. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przebieg zdarzenia.

Droga była przez około 2 godziny nieprzejezdna.

źródło: powiat24.pl

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: