Reklama

Ostatnie wpisy

Wypadek w Sypniewie. Kierowca wypadł z auta przez tylną szybę.

W piątek 24 maja br., około godziny 18 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze wojewódzkiej nr. 189 w miejscowości Sypniewo.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz dwa z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sypniewie. Na miejscu okazało się, że samochód osobowy marki Opel z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr. 189 na pobocze drogi, zahaczył o przydrożne drzewo i dachował zatrzymując się na drodze wojewódzkiej. Kierujący pojazdem, który podróżował sam może mówić o sporym szczęściu, ponieważ wskutek zdarzenia wypadł przez tylną szybę samochodu – nie odnosząc przy tym poważniejszych obrażeń. Jednak został on przetransportowany przez przybyły na miejsce ZRM do szpitala. Na czas akcji droga wojewódzka nr. 189 była zablokowana.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes)
  • OSP Sypniewo (GBA Man)
  • OSP Sypniewo (GCBA Jelcz)
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Policja
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony