Ostatnie wpisy

Wypadek w Radońsku. Dwie osoby poszkodowane. Droga zablokowana [zdjęcia]

Zapoznaj się z ofertą reklamową

W czwartek 28 maja br, przed godziną 7 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Radońsk, gmina Sępólno Krajeńskie – droga powiatowa 1121C. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim. Na miejscu okazało się, że doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Citroen i Mitsubishi. W zdarzeniu poszkodowane zostały 2 osoby – kierowcy (kobiety). Z urazami kończyn dolnych i licznymi zadrapaniami zostały przetransportowane do szpitala w Bydgoszczy i Chojnicach. Droga powiatowa w tym miejscu jest zablokowana do czasu zakończenia czynności dochodzeniowych przez policję. Na miejscu swoje czynności prowadzi policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca pojazdem mitsubishi, 19-letnia mieszkanka pow. sępoleńskiego, jadąc w kierunku miejscowości Iłowo,  na łuku drogi zjechała na część jezdni przeznaczoną do ruchu pojazdów w kierunku przeciwnym w wyniku czego uderzyła w nadjeżdżającego z naprzeciwka citroena.

Na skutek zdarzenia 19-latka oraz 51-letnia kierująca citroenem trafiły do szpitali. Kierujące były trzeźwe. Mundurowi będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują o rozsądek i zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

SiS:

  • JRG Sępólno Kraj. (GLBA Renault)
  • JRG Sępólno Kraj. (GBA Renault)
  • Pogotowie Ratunkowe x2
  • Policja

1 KOMENTARZ

Leave a Reply

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: