Reklama

Ostatnie wpisy

Wypadek w Obkasie – wstępne ustalenia policji


W piątek na DK-25 w Obkasie doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów. W wyniku tego zdarzenia kierowcy oraz pasażerowie trafili do szpitali. Policjanci będą wyjaśniać okoliczności i przyczyny tego wypadku.

W piątek (19.06.20) około godziny 20:00 w miejscowości Obkas, gm. Kamień Krajeński doszło do wypadku drogowego z udziałem pojazdów marki VW Polo oraz Citroen C5. Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że 20-letni kierujący vw polo, jadąc z Kamienia Krajeńskiego w kierunku Zamartego, na łuku drogi wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w nadjeżdżającego z naprzeciwka citroena c5, którym kierował 45-letni mieszkaniec pow. bydgoskiego. Obaj kierowcy wraz z pasażerami citroena (13,14, 42 l.) oraz 18- letnią pasażerką vw polo trafili do szpitali. Kierujący byli trzeźwi. Policjanci będą wyjaśniać okoliczność i przyczyny  tego zdarzenia.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: