Reklama

5 KOMENTARZE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ostatnie wpisy

Wypadek w Krajence

Kilkanaście minut po godzinie 13.00 dnia 21.08 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych w miejscowości Krajenka na odcinku drogi wojewódzkiej 188.

Do miejsca zdarzenia skierowano służby ratownicze w tym miejscową jednostkę OSP Krajenka i JRG Złotów. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, rozłączyli zasilanie w pojazdach oraz przystąpili do udzielania pierwszej pomocy uczestnikom zdarzenia drogowego. Ruch na danym odcinku drogi odbywał się wahadłowo. Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego uczestników zdarzenia przekazano pod dalszą diagnostykę, co skutkowało przewiezieniem dwóch osób do szpitala. Po przeprowadzeniu czynności dochodzeniowych przez policję auta zostały usunięte z drogi, miejsce zdarzenia do zabezpieczenia przekazano policji, zastępy straży zwinęły sprzęt i wróciły do jednostek.

 

 

źródło tekst/foto: zlotowskie.pl
PSP Złotów
Opracowanie: st.asp. Kazimierz Wiebskowski

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony