Ostatnie wpisy

Wypadek pod Sępólnem. Samochód uderzył w drzewo


W sobotę 16 lipca br, krótko przed godziną 18 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku na 86km drogi krajowej nr. 25 w miejscowości Płocicz. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim, zastęp z Kamienia Krajeńskiego oraz Płocicza.

Źle podana lokalizacja zgłoszenia

Po przybyciu na miejsce służb okazało się, że w tym miejscu nie ma żadnego wypadku. Jak się okazało, do strażaków wpłynęła błędna lokalizacja zgłoszenia. Wypadek miał miejsce na 96km drogi krajowej nr. 25 w miejscowości Siedlisko w gminie Sępólno Krajeńskie. Na miejscu okazało się, że samochód osobowy marki Audi uderzył w drzewo. Samochodem podróżowała jedna osoba – mężczyzna w wieku około 50 lat. Który został przetransportowany przez przybyły na miejsce ZRM do szpitala. Na czas akcji na drodze krajowej nr. 25 występowały utrudnienia.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Policja
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: