Reklama

Ostatnie wpisy

Wypadek pod Sępólnem. Motorowerzysta uderzył w drzewo

W środę 29 maja br., po godzinie 9 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze wojewódzkiej nr. 241 relacji Sępólno Krajeńskie – Tuchola.

fot. maps.google.pl

Na miejsce zadysponowano trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Małej Cerkwicy. Na miejscu okazało się, na remontowanym odcinku drogi wojewódzkiej, 49-letni motorowerzysta uderzył skuterem w przydrożne drzewo. Wskutek zderzenia, mężczyzna z obrażeniami został przetransportowany przez przybyły na miejsce śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – Ratownik2 do szpitala w Bydgoszczy. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna był nietrzeźwy. Na czas akcji na droga wojewódzkiej nr. 241 była zablokowana. Obecnie prowadzony jest ruch wahadłowy. 

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (Nissan PickUp)
  • OSP Mała Cerkwica (GBA Renault)
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Lotnicze Pogotowie Ratunkowe – Ratownik2
  • Policja

0 0 głosuj
Ocena artykułu
Postaw mi kawę na buycoffee.to

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Kajusz

Gdzie jest policja?? Najebani jeżdżą, a te lenie kebaby wpier. w krzakach na służbie

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony