Ostatnie wpisy

Wypadek pod Sępólnem. Ciężarówka przewróciła się pod czas rozładunku kruszywa (zdjęcia)


W środę 29 września br, po godzinie 12 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Lutowo gm. Sępólno Krajeńskie. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim. Na miejscu okazało się, że podczas rozładunku doszło do przewrócenia się ciężarówki z kruszywem na drodze szutrowej. W skutek zdarzenia doszło także do rozszczelnienia zbiornika paliwa, który strażacy zabezpieczyli.

fot. nadesłane

Warto dodać, że jeszcze przed przybyciem straży pożarnej, kierowca został ewakuowany przez przybyły na miejsce patrol Policji i Zespół Ratownictwa Medycznego. Kierowca ciężarówki został przetransportowany do szpitala w Więcborku.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GLBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (Nissan PickUp)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (SLKw Peugeot)
  • OSP Lutowo (GBAM Magirus)
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Policja
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: