Ostatnie wpisy

Wypadek na trasie Więcbork – Złotów. Samochód osobowy uderzył w drzewo

Zapoznaj się z ofertą reklamową

Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj około godziny 14:30 na trasie Więcbork – Złotów w niedaleko miejscowości Śmiardowo Złotowskie.

Kobieta (21 lat) kierująca samochodem marki Opel, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na jezdni. Zjechała z drogi i zakończyła jazdę na pobliskim drzewie. Kierująca była trzeźwa. Nie odniosła obrażeń, dlatego zdarzenie sklasyfikowano jako kolizję. Została ukarana mandatem.

źródło: zlotowskie.pl

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: