Reklama

Ostatnie wpisy

Wypadek na trasie Sępólno – Tuchola. Na miejscu śmigłowiec LPR

Jak już wczoraj informowaliśmy na naszym profilu na facebooku, w miejscowości Brzuchowo (pow. tucholski) doszło do wypadku. Droga wojewódzka nr. 241 Sępólno Krajeńskie – Tuchola była zablokowana.

Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Opel z pojazdem służący do malowania oznakowania poziomego drogi. Do całego zdarzenia doszło po godzinie 14. Na miejsce wezwano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował pasażera osobówki do szpitala w Chojnicach. Droga wojewódzka zablokowana była przez ponad 3 godziny.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony