Reklama

Ostatnie wpisy

Wypadek na krzyżówce przed Kujaniem

We wtorek 6 września, krótko po godzinie 6 rano na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów na skrzyżowaniu w pobliżu miejscowości Kujan, trasa WięcborkZłotów.

fot. google.maps.pl

Na miejsce zadysponowano zastęp z JRG Złotów oraz pobliskie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Kujaniu, Zakrzewie oraz Wersku. Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Volkswagen z samochodem ciężarowym przewożącym mleko marki Man. W skutek zderzenia poszkodowana została osoba z samochodu osobowego, która została przetransportowana do szpitala. Na czas akcji droga w kierunku Lipki była zablokowana. 

USTALENIA POLICJI

Z ustaleń Policji wynika, że 36 letni kierujący pojazdem ciężarowym Man, nie ustąpił pierwszeństwa osobowemu Volkswagenowi. W wyniku zderzenia się pojazdów, ranny został 46 letni mieszkaniec woj. kujawsko-pomorskiego, kierujący osobówką, który przetransportowany został do szpitala. W chwili zdarzenia obaj kierowcy byli trzeźwi, nikt inny nie odniósł obrażeń.
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony

%d bloggers like this: