Reklama

Ostatnie wpisy

Wypadek na drodze wojewódzkiej nr 242 -kierowcy trafili do szpitala

Służby ratunkowe zostały wezwane o godzinie 8.59. Na miejscu interweniowały zastępy OSP w Łobżenicy, OSP w Luchowie oraz z JRG w Pile. Ponadto wezwano także dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego i policję.

Do zderzenia doszło na łuku drogi przed Szczerbinem, na trasie Łobzenica – Wyrzysk. Ze wstępnych ustaleń wynika, że osobowe suzuki kierowane przez mieszkańca gminy Łobżenica jechało w stronę Wyrzyska. Ciężarowe iveco jechało w stronę Łobżenicy. W wyniku zderzenia kierowcy obydwu pojazdów trafili do szpitala. Droga przez pewien czas była zablokowana. Przyczyny i okoliczności zdarzenia bada policja.

źródło: zlotowskie.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony

%d