Reklama

Ostatnie wpisy

Wypadek dwóch samochodów ciężarowych i busa na krajowej 10 pod Nakłem. Droga zablokowana !

We wtorek, 28 marca na skrzyżowaniu ulicy Olszewskiej z DK 10 w Nakle doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów ciężarowych. 

Nakielscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do jakiego doszło dzisiaj, 28 marca 2023 roku na obwodnicy miasta. Uczestniczyły w nim trzy pojazdy, w tym bus przewożący pasażerów. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 10, będącą obwodnicą Nakła, dyżurny Policji odebrał dzisiaj (28.03.23) przed godziną 6:00. Na miejscu pracowali funkcjonariusze referatu ruchu drogowego i jak wynika z ich wstępnych ustaleń, kierujący scanią z naczepą, 58-latek, jadąc w stronę Bydgoszczy, nie dostosował prędkości do warunków panujących na trasie, w wyniku czego prowadzone przez niego auto wpadło w poślizg, zjechało na przeciwny pas, gdzie uderzyło w pojazd marki Man z naczepą. W zdarzeniu uczestniczył też pojazd typu bus marki Mercedes, którym podróżowało łącznie 15 osób. Kierowca tego auta, by uniknąć najechania na scanię zjechał częściowo z trasy i uderzył z przydrożną latarnię. W następstwie zdarzenia dwie osoby, pasażer scanii i kierowca pojazdu marki Man, zostali przewiezieni do szpitala na badania. Okoliczności zdarzenia, w prowadzonym postępowaniu, wyjaśniają nakielscy policjanci.

kom. Justyna Andrzejewska – Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony