Reklama

Ostatnie wpisy

Wygrana wielka jak w Banku!

Państwo Ewa i Roman Janke z Więcborka odbierają nagrodę główną w „Wielkiej loterii lokat”!

21 maja w Centrali Banku Spółdzielczego w Więcborku w Sępólnie Krajeńskim odbyła się uroczystość wręczenia nagrody laureatom „Wielkiej loterii lokat”. Szczęśliwymi zwycięzcami głównej nagrody – 100 000 zł – zostali Państwo Ewa i Roman Janke.
Na zdjęciu: Laureaci Wielkiej Loterii Lokat w Banku Spółdzielczym Ewa i Roman Janke oraz Prezes Banku Spółdzielczego w Więcborku Adam Trzos i Aurelia Głowacka – pracownica Oddziału w Więcborku.

Na zdjęciu: Laureaci Ewa i Roman Janke

Łączna pula nagród w loterii wyniosła ponad 1 200 000 zł! Nagrody rozlosowano wśród klientów banków spółdzielczych Grupy SGB, a Państwo Ewa i Roman, klienci Banku Spółdzielczego w Więcborku, odebrali jedną z pięciu głównych nagród.

„Kiedy odebrałam telefon z banku, nie spodziewałam się, że wygramy tak dużą nagrodę. To było 13 maja i od teraz jest to nasza szczęśliwa trzynastka!” – wspomina Pani Ewa. „Klientami Banku Spółdzielczego jesteśmy od lat. Szczęśliwą lokatę założyliśmy w Oddziale w Więcborku u Pani Aurelii.” – mówi z uśmiechem na twarzy. „Zawsze chętnie korzystamy z usług Banku Spółdzielczego, a szansa na nagrodę w loterii lokat była dla nas dodatkową zachętą. Żeby wygrać, trzeba dać sobie szansę!– dodaje (aby wziąć udział w “Wielkiej loterii lokat”, wystarczyło założyć lokatę na 5 000 zł).

Państwo Ewa i Roman Janke są już na emeryturze. Pani Ewa wcześniej pracowała w galerii Więcbork, a Pan Roman jako elektromonter. „Dziś czerpiemy radość z naszego ogrodu oraz z wnuków.” – mówi Pan Roman.

Odbiór nagrody odbył się w miłej atmosferze, a sympatyczni zwycięzcy świętowali w towarzystwie pracowników Banku Spółdzielczego, którzy na tę okazję przygotowali specjalny tort.

Ta historia pokazuje, że warto brać udział w konkursach i loteriach, bo marzenia mogą się spełniać! Gratulujemy Państwu Ewie i Romanowi wspaniałej wygranej!

Okolicznościowy tort

Loteria lokat w Bankach Spółdzielczych organizowana jest już od lat – zmieniają się nagrody, ale nie zmienia się przyświecająca im idea, że dobrze dbać o siebie nawzajem. „Kiedy klienci wybierają Bank Spółdzielczy SGB, otrzymują dostęp nie tylko do dobrych produktów bankowych i nowoczesnych usług, ale też wpływają na rozwój swojej okolicy. Zyski, które dzięki klientom wypracowujemy, inwestujemy lokalnie. Dbamy o to, co nasze – wspólne! Wszyscy należymy do tej samej sąsiedzkiej społeczności. A my, Bank Spółdzielczy, jesteśmy bliżej, lepiej rozumiemy potrzeby naszych Klientów i skuteczniej ich wspieramy.” – mówił Adam Trzos, Prezes Banku Spółdzielczego w Więcborku. „Banki Spółdzielcze są jedynymi bankami w regionie, w których jest taka loteria. Dbamy o to, aby nasi klienci mieli dodatkowe korzyści z powierzenia nam swoich oszczędności, a loteria lokat to unikalna szansa dla wszystkich, aby wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy założyć lokatę w naszej placówce albo przez bankowość internetową lub mobilną.” – dodał Prezes Banku Spółdzielczego w Więcborku.

Już teraz zapraszamy do skorzystania z kolejnej edycji Loterii lokat SGB, która wystartuje jesienią. Każdy Klient, który założy lokatę 3-miesięczną na minimum 5 000 złotych ma szansę na wygranie głównej nagrody, tym razem aż 200 000 złotych. Wystarczy już 5 000 złotych, aby wziąć udział w losowaniu, a każde kolejne 5 000 złotych dodatkowo zwiększa szansę na wygraną. 

Szczegółowe informacje na temat aktualnych promocji oraz oferty Banku dostępne są w placówkach, na profilu @bswiecborkpl na Facebooku oraz na stronie internetowej www.bswiecbork.pl.

materiał sponsorowany
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony