Reklama

Ostatnie wpisy

KRAJ: Wybuch gazu w budynku wielorodzinnym[wideo]

Rzecznik prasowy Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej bryg. Sławomir Brandt powiedział PAP, że przed godz. 20 w budynku wielorodzinnym w miejscowości Sędziniec doszło do wybuchu. W dwukondygnacyjnym bloku mieszkały trzy rodziny. “W momencie wybuchu w tym budynku przebywało 10 osób, w tym pięcioro dzieci. Cztery osoby zostały przewiezione do szpitala – są to osoby dorosłe” – powiedział.
 
W wyniku zdarzenia zawaleniu uległa część budynku mieszkalnego. W chwili wybuchu w obiekcie przebywało 10 osób. Cztery osoby zostały ranne, przewiezione do szpitala. Jednego z mieszkańców spod gruzów musieli wydobyć strażacy ze specjalistycznej grupy poszukiwawczo-ratowniczej z Poznania. Osoba poszkodowana została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Bydgoszczy. 
 
Na miejscu pracuje ponad 80 strażaków i 20 samochodów w tym specjalistyczna grupa poszukiwawczo-ratownicza z Poznania z dwoma psami ratowniczymi.
 
 
Zdjęcia: st. asp. A. Pupek – Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.
 
źródło: Państwowa Straż Pożarna

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony