Reklama

Ostatnie wpisy

Wstępne ustalenia sobotniego wypadku na DK25 pod Kamieniem

Do groźnego wypadku drogowego doszło w sobotę 13 maja, na drodze krajowej nr 25 pomiędzy miejscowościami Kamień Krajeński – Zamarte. Policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia, apelując o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca motocykla marki Honda jadąc w kierunku Zamartego, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie zderzył się z jadącą z przeciwka skodą. W wyniku tego zdarzenia kierujący motocyklem 42-letni mieszkaniec Bydgoszczy z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierujący osobówką, 40-latni mieszkaniec powiatu człuchowskiego wraz z pasażerem nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała.

Sępoleńscy funkcjonariusze będą ustalać okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony