Ostatnie wpisy

Wpadli z narkotykami, bo jeden z nich nie miał założonej maseczki

Zapoznaj się z ofertą reklamową

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego sępoleńskiej komendy zatrzymali 17 i 23-latka, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Mężczyźni wpadli, ponieważ jeden z nich, nie założył maseczki, ani przyłbicy. Przez lekkomyślność jednego, teraz obaj mogą trafić na rok do więzienia.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek (02.11.20) krótko przed północą na ulicy Podgórnej w Sępólnie Krajeńskim. Sępoleńscy policjanci patrolując okolicę zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn, z których jeden nie miał założonej maseczki, ani przyłbicy. Funkcjonariusze postanowili ich wylegitymować. Okazali się nimi 17 i 23-letni mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie. Jednak podczas rozmowy z nimi, mundurowi wyczuli charakterystyczny zapach marihuany. Postanowili sprawdzić, czy tych dwoje ma coś, czego posiadanie jest zabronione. Intuicja ich nie zawiodła. Szybko okazało się , że 23-latek miał w kieszeni spodni woreczek strunowy z amfetaminą, natomiast jego kompan z kieszeni kurtki wyciągnął łącznie trzy woreczki, w których znajdowała się marihuaną i amfetamina.  Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Wstępne badania potwierdziły, że w zabezpieczonych woreczkach są narkotyki.

Wczoraj(03.11.20), po nocy spędzonej w policyjnej celi, obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do roku pozbawienia wolności.

Dodatkowo, 17-latek odpowie za niestosowanie się przepisów dotyczących zasłaniania ust i nosa.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie 

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: