Reklama
Okna na wymiar - BRYCKI

Ostatnie wpisy

Włościbórz: Przekroczył prędkość o 74km/h

Na trzy miesiące stracił prawo jazdy kolejny kierowca, który w terenie zabudowanym pędził ponad setkę. Za „ciężką” nogę mężczyzna dostał mandat i 10 punktów karnych.

W czwartek (27.08.20) około godziny 8 policjant z sępoleńskiej drogówki pełnił służbę na terenie miejscowości Włościbórz, gm. Sępólno Krajeńskie. W trakcie pomiaru prędkości pojazdów poruszających się w terenie zabudowanym, zauważył kierującego pojazdem marki Renault Master, który znacznie przekroczył dopuszczaną prędkość. Kierowca ,,na 50-ce” pędził z prędkością 124 km/h. Za kierownicą pojazdu siedział 38-letni mieszkaniec powiatu sępoleńskiego. Jadąc renault przekroczył prędkość o 74 km/h, za co został ukarany mandatem oraz punktami karnymi. Ponadto, zgodnie z obowiązującymi przepisami, policjant zatrzymał jego prawo jazdy, które trafi do organu wydającego dokument. Przez najbliższe trzy miesiące z pewnością kierowca „odpocznie od jazdy”.

Policjanci informują, że za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h grozi mandat karny w wysokości 500 złotych oraz 10 punktów karnych. Obligatoryjnie również zatrzymywane jest prawo jazdy.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Leave a Reply

Latest Posts

spot_imgspot_img

Polecane strony

%d bloggers like this: