Reklama

Ostatnie wpisy

Włościbórz: O 74 km/h za dużo…

Funkcjonariusze sępoleńskiej drogówki po raz kolejny zatrzymali prawo jazdy lekkomyślnemu kierowcy. 20-latek pędził z prędkością 124 km/h w terenie zabudowanym. Kierowca oprócz utraty prawa jazdy ukarany został mandatem i punktami karnymi.

Wczoraj (08.06.20) policjanci ruchu drogowego po raz kolejny mierzyli prędkość pojazdów  poruszających się w terenie zabudowany w miejscowości Włościbórz. Dwa dni wcześniej zatrzymali tam ,,prawko” kierowcy, który znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. Niestety i tym razem, namierzyli kierowcę niestosującego się do obowiązujących ograniczeń prędkości. 20-letni kierowca vw tourana miał na liczniku 124 km/h, czyli o 74 km/h za dużo. Młody kierowca za swoją brawurową jazdę stracił uprawnienia. Dodatkowo został ukarany mandatem karnym, a na jego konto w systemie wpłynie 10 punktów karnych.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony

%d