Reklama

Ostatnie wpisy

Witunia: Jechał motorowerem pod wpływem i bez aktualnych badań

Wczoraj w Wituni dzielnicowy zatrzymał nietrzeźwego motorowerzystę. 39-latek zdecydował się na podróż jednośladem mając w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Teraz za jazdę na podwójnym gazie grozi mu do dwóch lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (17.04.2023) krótko przed godziną 13:00 na ulicy Wincentego Witosa w Wituni (gmina Więcbork). Więcborski dzielnicowy w trakcie obchodu zatrzymał do kontroli drogowej kierującego motorowerem. Styl jazdy mężczyzny wskazywał, że mógł on spożywać wcześniej alkohol. Jego przypuszczenia potwierdziło badanie stanu trzeźwości. Mężczyzna miał w organizmie 2,2 promila alkoholu. Dodatkowo okazało się, że pojazd którym jechał był nieodpuszczony do ruchu w związku z brakiem aktualnych badań technicznych.

Teraz 39-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie odpowiadał przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony