Ostatnie wpisy

Wieczorne dachowanie bmw. Na miejscu straż, policja i karetka

Zapoznaj się z ofertą reklamową

We wtorkowy wieczór, 12 października, w Gorzeniu (gm. Nakło) doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki BMW.

Około godziny 20.45 na trasie Gorzeń-Łochowice dachowało bmw. Przyczyną zdarzenia była wbiegająca na drogę zwierzyna. Na miejsce skierowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Nakła oraz strażaków ochotników z Potulic. Wezwano też zespół ratownictwa medycznego oraz policję. Funkcjonariusze zajęli się ustaleniem dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

W momencie dachowania pojazdem podróżowała jedna osoba. Na szczęście, nie wymagała hospitalizacji.

Podczas działań służb występowały utrudnienia w ruchu.

– Jak wynika z ustaleń skierowanych na miejsce funkcjonariuszy, kierujący bmw, w celu uniknięcia zderzenia ze zwierzyną, która wbiegła na drogę, zjechał na pobocze, gdzie auto „dachowało” – przekazała nam podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle. 

Mężczyzna był trzeźwy.  – Policjanci nie stosowali wobec niego środków prawnych – dodała podkom. Andrzejewska.

źródło: powiat24.pl
fot. fot. Pomoc Drogowa Bydgoszcz 24h Andruszczenko Krystian/OSP w Potulicach

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: