Reklama

Ostatnie wpisy

Więcborscy policjanci poszukują uczestnika lub świadków zdarzenia drogowego

Policjanci z Posterunku Policji w  Więcborku poszukują n/n pieszej lub świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło w dniu 25 października 2018r. około godz. 7:10 na ul. Gdańskiej w Więcborku. Kierująca pojazdem marki Citroen koloru srebrnego jadąc w kierunku miejscowości Sępólno Krajeńskie nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, wpadła w poślizg i uderzyła w n/n kobietę znajdującą się na oznakowanym przejściu dla pieszych.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do n/n pieszej bądź świadków mogących przyczynić się do ustalenia jej danych osobowych o kontakt osobisty z Posterunkiem Policji w Więcborku przy ul. Wojska Polskiego 2, bądź telefoniczny pod nr tel. (0-52) 389 03 21, (0-52) 389 0619 lub 112.

 

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony