Reklama

Ostatnie wpisy

Więcborscy kryminalni zatrzymali włamywaczy

Więcborscy kryminalni zatrzymali dwóch sprawców kradzieży z włamaniem do mieszkania. Dodatkowo okazało się, że jeden z nich poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności. Włamywacze usłyszeli już zarzuty za popełnione przestępstwo, a o ich przyszłości zadecyduje sąd.

Wczoraj (5.03.20) kryminalni z Posterunku Policji w Więcborku, pow. sępoleński, ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pod koniec lutego włamali się do jednego z mieszkań na terenie gminy. Włamywacze wynieśli wówczas z mieszkania łup o wartości około 1 800 złotych. Policjanci odzyskali cześć skradzionego mienia, które trafi niebawem do prawowitego właściciela.

Sprawcom przestępstwa, mieszkańcom (42 i 53l.) gminy Więcbork, policjanci przedstawili już zarzuty kradzieży z włamaniem.

Dodatkowo w trakcie czynności z zatrzymanymi okazało się, że starszy z nich jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. 53-latek wprost z posterunku trafił do zakładu karnego.

Teraz o ich przyszłości zadecyduje sąd. Za popełnienie przestępstwa kradzieży z włamaniem kodeks karny przewiduje nawet do 10 lat więzienia.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony