Reklama

Ostatnie wpisy

Więcbork: Rowerzysta na zakazie

Policjanci z Posterunku Policji w Więcborku zatrzymali do kontroli drogowej kierującego rowerem. Okazało się, że 20-latek ma orzeczony przez sąd zakaz kierowania jednośladem, za popełnione wcześniej przestępstwo. Teraz z pewnością kolejny raz mężczyzna odpowie przed wymiarem sprawiedliwości. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Wczoraj (05.06.2023) o godzenie 9:30 na ulicy Strzeleckiej w Więcborku, policjanci z miejscowego posterunku zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że mężczyzna za wcześniej popełnione przestępstwo posiada sądowy zakaz prowadzenia jednośladów. Teraz 20-latek za swój czyn, kolejny raz stanie przed wymiarem sprawiedliwości. Za naruszenie zakazu sądowego, grozi mu kara do 5 lat więzienia.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony