Ostatnie wpisy

Więcbork: Przekroczył prędkość. Okazało się, że był pijany


Sępoleńscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 21 km/h. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. W organizmie miał ponad 0,6 promila alkoholu.

W niedzielę (05.06.22), po godzinie 14, na ulicy Powstańców Wielkopolskich w Więcborku, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Volkswagen Golf, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 21 km/h. Okazało się jednak, że to nie jedyne przewinienie 21-letniego mieszkańca gminy Więcbork. W trakcie kontroli okazało się, że młody mężczyzna jest nietrzeźwy. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 0,6 promila alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali nieodpowiedzianemu kierowcy prawo jazdy.  

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi mu teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna. Dodatkowo, 21-latek odpowie przed sądem za przekroczenie prędkości.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: