Reklama

Ostatnie wpisy

Więcbork: Próbował oszukać policjantów

Próbował oszukać policjantów, jednak ,,trzynasty” okazał się być dla niego pechowy. 40-latek w trakcie kontroli drogowej chcąc uniknąć odpowiedzialności za złamanie zakazu sadowego podał mundurowym błędne dane osobowe podając się za członka swojej rodziny. Kłamstwo jego wyszło na jaw, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Wczoraj (13.01.20) około godziny 15:30 na ul. Powstańców Wielkopolskich w Więcborku policjanci sępoleńskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego renault scenic. Kierowca nie miał przy sobie żadnych dokumentów mogących potwierdzić jego tożsamość. Mężczyzna przedstawił się mundurowym jako 33-letni mieszkaniec gminy Więcbork.  Nie dając wiary w prawdziwość podawanych przez niego danych osobowych, policjanci postanowili zweryfikować je z posiadanym w bazie zdjęciem. Dodatkowo o dane kierowcy rozpytano również pasażer renault. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Kierowca próbował uniknąć odpowiedzialności, podając nie swoje dane. Po ponownym sprawdzeniu mężczyzny okazało się, że w rzeczywistości ma 40-lat, a na  swoim  koncie ma sądowy zakaz kierowania pojazdami. Oszust stwierdził, że podaje dane innego członka rodziny gdyż ,,ratuje się jak może” by uniknąć kary. Teraz 40-latek odpowie za złamanie zakazu sadowego oraz za podanie fałszywych danych.

 

Autor: asp. Małgorzata Warsińska
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony