W środę 13 maja br., przed godziną 13 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze przy ulicy Gdańskiej w Więcborku.
Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcborku. Na miejscu okazało się, że jednym z pomieszczeń w pustostanie przy ulicy Gdańskiej wypalane były kable. Na miejscu panowało silne zadymienie. Ale sytuacja została szybko opanowana i pożar nie zdołał się rozprzestrzenić na pozostałą cześć budynku. W zdarzeniu nikomu nic się nie stało. Na miejscu działania prowadziły trzy zastępy straży pożarnej oraz policja.
























Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.