Ostatnie wpisy

Więcbork: Policjanci poszukują sprawców kradzieży metodą “na hydraulika”

Zapoznaj się z ofertą reklamową

Policjanci z Posterunku Policji w Więcborku poszukują mężczyzn, którzy mają związek z kradzieżą pieniędzy i biżuterii metodą „na hydraulika”. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie, które pozwolą ustalić sprawców przestępstwa proszone są o kontakt z miejscowymi policjantami.

Do kradzieży doszło 24 stycznia 2020 roku w jednym z mieszkań  na terenie miasta Więcbork. Krótko po godzinie 15:00 dwóch nieznanych młodych mężczyzn pod pozorem wykonania usługi hydraulicznej weszli do mieszkania, a następnie wykorzystując nieuwagę 73-letniej właścicielki  skradli pieniądze oraz biżuterię o łącznej wartości około 1 tysiąca złotych.

Ustalono, że sprawcy odjechali z miejsca zdarzenia pojazdem marki Seat Toledo koloru srebrnego i kierowali  się z Więcborka  w kierunku Chojnic.

Osoby które mogły zauważyć wymieniony pojazd na wskazanej trasie lub posiadają w swoich pojazdach zainstalowany wideorejestrator, który mógł w godzinach 15:00-16:00 nagrać tablice rejestracyjne pojazdu, proszone są o kontakt z policjantami z Posterunku Policji w Więcborku lub z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Kraj.

 Można zgłaszać się osobiście lub telefonicznie pod nr tel. (0-52) 389 03 21, (0-52) 389-02-00, (0-52) 389-02-52 lub nr alarmowy 997 i 112.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

2 KOMENTARZE

Comments are closed.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: