Ostatnie wpisy

Więcbork: Pijany wsiadł za kierownicę


Do 2 lat więzienia grozi 36-letniemu mieszkańcowi Więcborka, którego zatrzymali miejscowi dzielnicowi. Mężczyzna kierował autem, pomimo tego, że był nietrzeźwy. Teraz odpowie za swoje postępowanie przed sądem.

Wczoraj(01.03.2021) około godziny 17:00 na ul. Gdańskiej w Więcborku, miejscowi dzielnicowi zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę peugeota. Za kierownicą siedział 36-letni mieszkaniec  Więcborka. W trakcie sprawdzania mężczyzny, mundurowi wyczuli od niego charakterystyczny zapach. Badanie alkomatem potwierdziło, że kierowca wcześniej spożywał alkohol. Urządzanie wykazało, że ma on w organizmie prawie promil alkoholu. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Teraz 36-latek odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: