Reklama

Ostatnie wpisy

Więcbork – Mrocza: Zderzenie ciągnika rolniczego z busem

Dzisiaj, 6 września 2019 roku około godz. 13:15 na drodze wojewódzkiej nr 241 w Wielu, gmina Mrocza doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika rolniczego z przyczepą i samochodu transporter. Z informacji uzyskanej od mł. asp. Zofii Wrzeszcz – p.o. oficera prasowego wynika, że kierujący 43 letni mieszkaniec gminy Mrocza kierujący ciągnikiem rolniczym marki case, jadący w kierunku Więcborka wykonywał manewr skrętu w lewo, nie upewnił się czy jest wyprzedzany przez inny pojazd, czym doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym marki volkswagen transporter. Kierowca ciągnika i samochodu byli trzeźwi. Poszkodowane zostały lekko trzy osoby, które po przebadaniu w szpitalu nie wymagały hospitalizacji. Sprawcę kolizji ukarano mandatem, który odmówił jego przyjęcia. W tej sytuacji sprawa zostanie przekazana do sądu.

W działaniach ratowniczych uczestniczył zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nakle nad Notecią, zastęp OSP Wiele, zastęp OSP Mrocza, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

źródło: kurier-nakielski.pl

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony

%d bloggers like this: