Ostatnie wpisy

Więcbork: Mimo nieudanego pościgu za kierowcą, Policja nie odpuszcza sprawy


Kilka dni temu pisaliśmy o Nocnym pościgu zakończonym na hydrancie w Wituni. Jak się dowiedzieliśmy, w nocy 7 lutego po godzinie 2 policjanci z Posterunku Policji w Więcborku chcieli zatrzymać do kontroli samochód marki Kia Sportage. Kierowca kia na widok policyjnego radiowozu jednak gwałtownie przyspieszył, nie reagując na sygnały świetlne oraz dźwiękowe wydawane przez policjantów do zatrzymania, uciekając dalej ulicami Więcborka.

Pościg niefortunnie zakończył się na hydrancie w Wituni

W trakcie pościgu kierujący radiowozem policjant stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożny hydrant. Na szczęście w zdarzeniu nikomu nic się nie stało. Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej z Więcborka i Sępólna.

Policja nie odpuszcza sprawy

Trwają czynności zmierzające do ustalenia kierowy. Niezatrzymanie się do kontroli jest przestępstwem grożącym pozbawieniem wolności do lat 5.

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: