Reklama

Ostatnie wpisy

Więcbork: Kierowca kierował pod wpływem amfetaminy

Do 2 lat więzienia grozi 27-letniemu mieszkańcowi gminy Więcbork, który kierował pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna stracił już prawo jazdy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W środę (29.03.23) około godziny 17:00, kierownik Posterunku Policji w Więcborku przemieszczając się radiowozem ulicą Złotowską, zauważył podejrzanie jadącego volkswagena golfa. Postanowił zatrzymać kierowcę do kontroli drogowej. Za kierownicą auta siedział 27-letni mieszkaniec miasta. Nerwowe zachowanie i wygląd kierowcy golfa wzbudziło w policjancie podejrzenia. Na miejsce wezwał policyjny patrol, który zabrał 27-latka na posterunek, gdzie zbadano go na obecność narkotyków w jego organizmie. Badanie potwierdziło przypuszczenia mundurowych. Tester wykazał obecność amfetaminy. Stróże prawa zatrzymali nieodpowiedzialnemu kierowcy prawo jazdy.

Teraz 27-latek za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępolno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony