Reklama

Ostatnie wpisy

Więcbork: Kierowca hondy miał przy sobie narkotyki

Policjanci z Więcborka zatrzymali kierowcę hondy, który miał przy sobie narkotyki. Dodatkowo wstępne badanie wykazało, że 22-latek prawdopodobnie kierował autem znajdując się pod ich wpływem. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków zabronionych, natomiast jeśli badania laboratoryjne potwierdzą ich obecność w organizmie kierowcy- usłyszy on kolejny zarzut.

W poniedziałek (13.01.20) około godziny 20:30 policjanci patrolujący ulicę Stary Rynek w Więcborku zatrzymali do kontroli hondę civic. Za kierownicą pojazdu siedział 22-letni mieszkaniec gminy Sośno. Policjanci w trakcie sprawdzanie pojazdu oraz kierowcy, zwrócili uwagę na jego oczy oraz charakterystyczny zapach. Mundurowi podejrzewając, że mężczyzna może mieć coś do ukrycia, udali się z nim do posterunku, gdzie zbadali go na obecność narkotyków w organizmie. Wstępne badanie potwierdziło ich przypuszczenia. Urządzenie wykazało obecność marihuany. Dodatkowo pobrana została mu krew do dalszych badań laboratoryjnych. To jednak nie wszystko. Funkcjonariusze ujawnili przy 22-latku po ponad 2 gramy białego proszku oraz suszu roślinnego. Narkotyki zostały zabezpieczone, a ich właściciel trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj (14.01.20) mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających, za co mu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Natomiast, jeśli badania potwierdzą obecność narkotyku w jego organizmie, usłyszy on również zarzut kierowania pod ich wpływem.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony