Reklama

Ostatnie wpisy

Więcbork: Cofając autem w stanie nietrzeźwości, spowodowała kolizję

Ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie miała 57-letnia kierująca bmw, która wczoraj w Więcborku spowodowała kolizję z innym pojazdem. Za popełnione przestępstwo grozi jej teraz do 2 lat więzienia. Dodatkowo odpowie za popełnione wykroczenie.

Wczoraj (19.05.2020) około godz. 18:00 dyżurny sępoleńskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Powstańców Wielkopolskich w Więcborku. Na miejsce został wysłany miejscowy patrol.  Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca bmw, 57-letnia mieszkanka miasta, w trakcie cofania, włączając się do ruchu uderzyła w prawidłowo jadącego peugeota.

Podczas badania stanu trzeźwości uczestników zdarzenia mundurowi ustalili, że 57-letnia kierująca bmw jest nietrzeźwa. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie. Teraz kobiecie za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Nie uniknie ona również odpowiedzialności za spowodowanie zdarzenia drogowego.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony