Ostatnie wpisy

Więcbork: 59-latka mimo sądowego zakazu wsiadła za kierownicę

Od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności grozi 59-latce, która lekceważąc postanowienie sądu wsiadła za kierownicę opla. Mieszkanka powiatu sępoleńskiego niebawem usłyszy zarzuty.

Policjanci z więcborskiego posterunku patrolując ulicę Sportową, zatrzymali do rutynowej kontroli opla corsę. Jak w przypadku każdej kontroli, tak i teraz, mundurowi zweryfikowali personalia kierującej w policyjnych systemach. Wówczas okazało się, że 59-latka ma wydany sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Co więcej, auto, którym kierowała, nie posiadało ważnego badania technicznego. Policjanci zatrzymali kobiecie dowód rejestracyjny od pojazdu, a ona w najbliższych dniach usłyszy zarzuty. Za lekceważenie postanowień wymiaru sprawiedliwości kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępólno

Czy podobał się tobie artykuł ?
TakNie
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: