Ostatnie wpisy

Więcbork: 38-latek przed wizytą na policji zapomniał wyjąć narkotyków

​​​​​​​Więcborscy policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca miasta, który stawił się na posterunku w ramach dozoru policyjnego. Wówczas okazało się, że mężczyzna poszukiwany jest do odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności. To nie był jednak koniec jego problemów, bowiem 38-latek przyszedł do jednostki policji z narkotykami. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

W miniony czwartek (15.09.22) policjanci z Więcborka zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany.  38-latek przyszedł do posterunku Policji na dozór, wówczas został rozpoznany przez jednego kryminalnych. Policjanci sprawdzili jego w policyjnej bazie danych. Okazało się, że mieszkaniec Więcborka, ma do odbycia karę 4 miesięcy pozbawienia wolności. To nie był jednak koniec jego kłopotów. W trakcie sprawdzania mężczyzny, w jego bieliźnie funkcjonariusze ujawnili kilkanaście woreczków strunowych z zawartością narkotyków. Kryminalni zabezpieczyli łącznie 24 gramy amfetaminy oraz 6 gramów marihuany. Środki odurzające zostały przekazane do dalszych badań laboratoryjnych. Zatrzymanego mężczyznę umieszczono w policyjnej celi, skąd trafił do aresztu śledczego, gdzie będzie odbywać zasądzoną karę.

Dodatkowo, 38-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: