Reklama

Ostatnie wpisy

Wichura w powiecie tucholskim. Samochód OSP przewrócił się do rowu

W piątek (1 lipca) na trasie Czersk – Śliwice podczas wichury, która przeszła m.in. przez powiat tucholski doszło do zdarzenia z udziałem samochodu ratowniczo – gaśniczego marki Mercedes.

Z nieznanych przyczyn podczas dojazdu do akcji samochód ratowniczo-gaśniczy druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Śliwicach przewrócił się do przydrożnego rowu. W zdarzeniu druhom nic poważnego na szczęście się nie stało, ale jeden z ratowników został zabrany do szpitala na badania podaje tygodnik.pl

fot. nadesłane 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony