Ostatnie wpisy

Wichura w powiecie sępoleńskim. Strażacy mieli ręce pełne roboty (zdjęcia)


Potężna wichura nad regionem

Z soboty (29/01), na niedzielę (30/01) nad powiatem sępoleńskim przeszła bardzo silna wichura. Miejscami wiatr wiał nawet ponad 100km/h. Pierwsze zgłoszenia strażacy otrzymali już w sobotę wieczorem, dotyczyły one głownie połamanych i powalonych konarów drzew. 

fot. OSP Kamień Krajeński

Strażacy łącznie odnotowali 55 zdarzeń na terenie powiatu. Zdarzenia dotyczyły głownie połamanych konarów drzew, zabezpieczeń budynków gospodarczych, mieszkalnych itp. Między zdarzeniami związanymi z usuwaniem skutków wichury doszło także do pożaru w jednym z mieszkań na osiedlu Słowackiego w Sępólnie o czym można poczytaj tutaj.

Podane statystyki aktualne są na dzień 30 stycznia br, godz. 16:00

fot. OSP z terenu powiatu sępoleńskiego oraz własne

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: