Reklama

Ostatnie wpisy

Uroczyste wprowadzenie Komendanta Powiatowego Policji

Wczoraj w sępoleńskiej komendzie dotychczas pełniący obowiązki, nadkomisarz Marcin Szulczyk oficjalnie objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Sępólnie Krajeńskim. Jego uroczystego wprowadzenia dokonał Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy inspektor Marcin Woźniak.

We wtorek (09.07.24 r.) o godzinie 9:00 w budynku sępoleńskiej komendy odbyła się uroczystość z okazji objęcia stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Sępólnie Krajeńskim przez nadkomisarza Marcina Szulczyka. W uroczystej zbiórce oprócz kadry kierowniczej policji powiatu sępoleńskiego, policjantów i pracowników cywilnych udział wziął Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy inspektor Marcin Woźniak. Ceremonia rozpoczęła się od meldunku złożonego Pierwszemu Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy przez dowódcę uroczystości podinspektora Piotra Madeja.

W dalszej kolejności zostały odczytane rozkazy personalne o zmianach kadrowych w sępoleńskiej jednostce. Inspektor Marcin Woźniak wręczył rozkazy personalne oraz wyraził uznanie dla osiągnięć ustępującego Komendanta i życzył sukcesów nowemu Komendantowi Powiatowemu Policji w Sępólnie Krajeńskim.

Dotychczasowy Komendant inspektor Paweł Zawada, podziękował za lata owocnej współpracy i wsparcie, jakie otrzymał od policjantów oraz pracowników cywilnych, natomiast nadkomisarz Marcin Szulczyk w swoim przemówieniu podziękował za wyróżnienie i zaufanie jakie otrzymał od Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy.

źródło: KPP Sępólno

0 0 głosuj
Ocena artykułu
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subscribe
Powiadom o

Warning: Attempt to read property "ID" on bool in /home/server825871/ftp/migracja/wiecbork112.xaa.pl/public_html/wp-content/plugins/pie-register/pie-register.php on line 8081
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony

0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, proszę o komentarz.x