Reklama

Ostatnie wpisy

Uderzył autem w drzewo

9 listopada przed godziną 23:00 zastęp GBA Star został zadysponowany do wypadku komunikacyjnego w miejscowości Śmiardowo Krajeńskie

Kierujący pojazdem marki audi na prostym odcinku drogi uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca podróżował sam i o własnych siłach opuścił auto, a po przyjeździe Zespołu Ratownictwa Medycznego został zabrany na obserwację na SOR w Złotowie. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu terenu akcji i pomocy przy uprzątnieciu wraku. W akcji brał udział również zastęp OSP Śmiardowo Krajeńskie, zastęp i oficer operacyjny PSP Złotów oraz Policja.

źródło: zlotowskie.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony