Reklama

Ostatnie wpisy

Tragiczny wypadek pod Nakłem. Pasażera osobówki nie udało się uratować

Dzisiaj, 1 października o godz. 17.50 doszło do wypadku śmiertelnego z udziałem samochodu osobowego w Studzienkach.

Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, m.in. 2 x JRG nr 1 w Nakle oraz 2 OSP. Po dojeździe na miejsce strażacy zastali auto osobowe, które dachowało. Kierowcy osobówki udało wydostać się z pojazdu, ale pasażer został zakleszczony. Strażacy przy użyciu specjalistycznego sprzętu hydraulicznego ewakuowali pasażera z samochodu – poinformował kpt. Bartosz Walkowiak – oficer prasowy PSP w Nakle.

Do wypadku zadysponowano również Zespół Ratownictwa Medycznego, który stwierdził zgon pasażera.

Jak poinformowała nas kom. Justyna Andrzejewska – oficer prasowy KPP w Nakle, – kierujący samochodem osobowym marki Ford Kuga jadąc w stronę Kcyni z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze, gdzie auto przejechało kilkadziesiąt metrów, a następnie dachowało. 

36-letni pasażer z gminy Kcynia zmarł, natomiast 37-letni kierowca z gminy Kcynia trafił do szpitala z ogólnymi potłuczeniami. 

Kierowca pojazdu w chwili zdarzenia był nietrzeźwy. 

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony