Ostatnie wpisy

Tragiczny wypadek pod Lipką

Niestety do tragicznego wypadku doszło dziś w drugi dzień świąt na trasie Lipka – Debrzno.

Dziś 18 kwietnia br, około godziny 15:30 doszło do śmiertelnego wypadku między miejscowością Lipa i Debrzno. 37-letni mężczyzną kierujący samochodem osobowym marki Daewoo wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Przybyli na miejsce strażacy ewakuowali z pojazdu mężczyznę, niestety nie udało się go uratować. 

Na miejscu zdarzenia pracowały jednostki straży pożarnej z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipce, Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Złotowie, Policja oraz Pogotowie Ratunkowe.

źródło: KPP Złotów

fot. KPP Złotów
Czy podobał się tobie artykuł ?
TakNie
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: