Reklama

Ostatnie wpisy

Tragiczny wypadek na krajowej 25 w powiecie człuchowskim

Jak informuje portal WeekendFM dziś przed godziną 3 w nocy na drodze krajowej nr. 25 między miejscowościami Rzeczenica, a Sporyszem doszło do zderzenia czołowego busa z samochodem ciężarowym.

Niestety jak informują lokalne media, w wypadku zginęły dwie osoby, 37-letni kierowca oraz 41-letnia pasażerka busa. Droga krajowa w tym miejscu będzie zablokowana przez kilka godzin. Jak informuje Policja, objazd wyznaczony jest przez miejscowość Czarne.

fot. KP PSP w Człuchowie

 
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony