Reklama

Ostatnie wpisy

Tragiczny wypadek na krajowej 25 pod Człuchowem

Policjanci z Człuchowa wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś rano na drodze krajowej nr 25 w pobliżu Stołczna, gdzie volkswagen golf uderzyło w drzewo. Niestety 45-letni kierowca zginął na miejscu. Policjanci apelują o rozsądek na drodze i dostosowanie prędkości do panujących warunków i własnych umiejętności.

Dziś przed godziną 4.00 rano policjanci w Człuchowie zostali powiadomieni o wypadku, do którego doszło w na trasie Człuchów – Rzeczenica w pobliżu Stołczna, gdzie na łuku drogi samochód osobowy uderzył w drzewo. Natychmiast na miejsce pojechali funkcjonariusze, zostały wezwane na miejsce również służby ratunkowe. Policjanci pracujący na miejscu ustalili wstępnie, że kierujący volkswagenem 45-letni mieszkaniec gminy Człuchów, jechał z Człuchowa w stronę Rzeczenicy, na zakręcie wypadł z drogi i uderzył lewą stroną samochodu w drzewo. Kierowca zginął na miejscu, jechał sam. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny oraz kierowali ruchem. Aktualnie policjanci ustalają szczegóły tego tragicznego wypadku. Funkcjonariusze apelują o rozsądek na drodze i dostosowanie prędkość do panujących warunków atmosferycznych i własnych umiejętności.

źródło: KPP Człuchów, PSP Człuchów


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony